KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398674
nr 1239 8674
Rolf Smedman
(1929-2000), Sverige
Akvarell, Hare. Signerad, daterad 1987,28x37
Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2019
kl 18:54:16
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Rolf Smedman
Läs mer om Rolf Smedman